Rzeżączka

Wstydliwy problem

Wstydliwy problem
5 (100%) 2 Głosów

Nie zawsze pierwszym skojarzeniem, które przychodzi do głowy, kiedy się słyszy słowo ‚depilacja’, są mężczyźni. Zazwyczaj nasze interpretacje lecą w kierunku podawanym nam przez media, w których dominuje niemal wyłącznie przekaz adresowany do kobiet. Nie chodzi tutaj o to, że jest to jakaś niesprawiedliwość, gdyż nie jest. Po prostu nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dla wielu mężczyzn również realnym problemem jest nadmierne owłosienie. Często zdarzają się przypadki osób, u których jest to zauważalne na całym ciele, nie tylko nogach i rękach, ale całym brzuchu oraz plecach.

Jak sobie z tym radzić?

Drodzy czytelnicy! Odpowiadając na Wasze wiadomości do nas - informujemy, że istnieją medyczne badania - testy PCR na wykrycie rzeżączki. Dostepne np. na tej stronie: https://drwenerolog.pl/produkt/test-na-rzezaczke/

Depilacja laserowa Gdańsk - Clinica CosmetologicaW omawianym przypadku nie będzie raczej skuteczne żadne sięgnięcie po klasyczne formy depilacji. Nie chodzi tutaj nawet o trudną dostępność do niektórych partii ciała, ale o niezwykłą uciążliwość, którą by przysporzyły. Trudno bowiem sobie wyobrazić codzienne golenie całego ciała, z czasem na pewno doprowadziłoby to do wzrostu frustracji u danej osoby. W zasadzie jedynym skutecznym rozwiązaniem w tym wypadku będzie depilacja laserowa. Jest to technika, która pozwala na uzyskanie naprawdę trwałych efektów. Aby ją przeprowadzić należy się zgłosić do kliniki, która w swojej ofercie ma takie zabiegi. Po konsultacji ze specjalistą dobrany zostanie najlepszy program oraz cykl spotkań. Doświadczenie wielu dotychczasowych osób, które się poddały temu zabiegowi są jednoznaczne – jest to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia ze swojego ciała.

Warto pokonać lęk

Niektórzy mogą się obawiać, że taki zabieg będzie się musiał wiązać z czymś nieprzyjemnym. Na szczęście tak nie jest. Ostatnimi czasy dostępne stały się takie zabiegi, które zapewniają całościowo komfortowe zabiegi. Laser vectus jest narzędziem, za pomocą którego możliwe jest niezwykle szybkie przeprowadzenie terapii, przy całkowym wykluczeniu bólu. Jest to możliwe dzięki nowej technologii, która doskonale bilansuje wpływ gorącego światła i kojącego chłodu. Naprawdę nie trzeba się obawiać jakichkolwiek nieprzyjemności w tym zakresie. Należy pamiętać, że dla każdej ze stron najważniejsze jest szczęśliwe zakończenie. Dla jednych oznacza to pozbycie się owłosienia, a dla innych kolejna cegiełka do gmachu dobrej reputacji danej kliniki. Zwłaszcza mężczyźni czują czasami wstyd przed tego typu praktykami, ale tym bardziej trzeba dopingować ich do tego, by się odważyli zrobić krok w tę stronę. Z czasem się przekonają, że niepotrzebnie się obawiali, a i dla nikogo wizyta mężczyzny w takiej klinice nie będzie niczym dziwnym.

Dobrze jest przeliczyć sobie w domu koszta wszelkich wydatków, które już się poniosło w walce o gładką skórę. Być może okaże się, że są one i tak już bardzo wysokie, a nie przyniosły jakiegoś szczególnego efektu. Właśnie wtedy dobrze jest rozważyć taki rodzaj pomocy samemu sobie.

Czytaj też: PortalDermatologiczny.pl

Odpowiedź do artykułu “Wstydliwy problem

  1. Milusiński

    Laser vectus to rozwiązanie, które z pewnością można polecić. Sama podchodzę do takich wynalazków z dystansem, ale na urodziny dostałam voucher i postanowiłam go wykorzystać. Okazało się, że było lepiej niż się spodziewałam. Nie tylko nic nie boli, ale przede wszystkim działa. I to nie wybiórczo. Pewnie, że kosztuje więcej niż plastry do depilacji, ale jakby policzyć wydatki i czas to już kwota wcale nie wydaje się duża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *