Rzeżączka

Masaż a powiększenie piersi

Masaż a powiększenie piersi
Zagłosuj

Duży piersi są seksowne, a kobiety, które zostały hojnie obdarzone przez naturę, są prawdziwymi szczęściarami. Nie każda kobieta ma jednak aż tyle szczęścia, zazwyczaj piersi są mniejsze, niż tego byśmy sobie życzyły. Rozwiązaniem problemu jest masaż połączony z odpowiednimi kosmetykami oraz dietą!

Masaż na piersi
Masaż na piersi nie jest żadną nowością. Te metoda wraz z piciem odpowiednich ziółek jest znana od bardzo dawna i wiele w tym prawdy. Naukowcy potwierdzają bowiem, że wiele ziół jest bogatych w fitoestrogeny, które są roślinnymi odpowiednikami damskich hormonów, które jak wiadomo, wpływają na rozwój piersi. Poza tym masaż poprawia mikrokrążenie w piersiach, co sprawia, że stają się one pełniejsze, skóra jest gładka i napięta, a substancje aktywne z łatwością wnikają w głąb.

Jak masować piersi?
Masaż piersi powinien być przede wszystkim regularny i delikatny! Skóra na piesiach nie może być zbytnio naciągana, bo to nie wpłynie pozytywnie na jej elastyczność. Masaż powinien być wykonywany delikatnymi, okrężnymi ruchami. Jak często go robić? Wystarczy raz dziennie dłuższy masaż, a w krótkim czasie będzie można zauważyć pozytywne jego działanie.

Drodzy czytelnicy! Odpowiadając na Wasze wiadomości do nas - informujemy, że istnieją medyczne badania - testy PCR na wykrycie rzeżączki. Dostepne np. na tej stronie: https://drwenerolog.pl/produkt/test-na-rzezaczke/

Masaże u kosmetyczki także są możliwe, wykonywane są one ręcznie i połączone z maseczkami na biust, albo wykonywane są przy użyciu specjalnych aparatów. Takie aparatu, na przykład próżniowe, są nakładane na piersi, a cykl trwa kilka minut. Po zakończonym zabiegu jest stosowany odpowiedni krem na biust.

Co używać na piersi?
Podczas masażu albo zaraz po należy zastosować krem na piersi lub inny specyfik. Co najlepiej wybrać?

krem na biust Frashe, oparty jest ona na naturalnych składnikach, które pielęgnują skórę i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia;
– naturalne olejki ujędrniające, taki jak olej z pestek truskawki albo olej macadamia lub ze słodkich migdałów, są doskonałe do zwiotczałej skóry, zapewniają dobry poślizg podczas masażu;
– olejek geraniowy powinien być stosowany w rozcieńczeniu z olejem bazowym (np. macadamia), poprawia krążenie w piersiach i ogólny stan skóry dekoltu, dodatkowo działa relaksująco.

Zobacz: http://kremnabiust.pl/biust/sposoby-powiekszenie-biustu/

Jakie efekty mogą dać masaże?
Bez względu na to, czy wybieramy samodzielny masaż piersi, czy profesjonalne zabiegi w gabinecie u kosmetyczki, nie powinniśmy nastawiać się na ogromne efekty. Piersi stają się jędrne, skóra będzie napięta i nawilżona, będą one lepiej wyglądały bez stanika i będą sprawiały wrażenie pełniejszych, ale ich rozmiar zwiększy się o jeden lub dwa rozmiary, nie więcej. Masaże i zioła to bezpieczne sposoby na powiększenie biustu.

Warto jednak spróbować, chociaż jeden rozmiar wydaje się niewielką różnicą, to jest ona bardzo odczuwalna! Kiedy piersi stają się większe, od razu poprawia się też samopoczucie i samoocena.

Jeżeli zależy Ci na powiększeniu piersi o więcej, to nie ma naturalnego sposobu na otrzymanie takiego efektu. Jedynym rozwiązaniem będzie operacja wszczepienia implantów piersi. Implanty są jednak drogie i nie zawsze dają zadowalający efekt, czasami okazuje się, że piersi po operacji wyglądają naprawdę źle. Czy warto? To już zależy od tego, jak głęboki jest problem związany z rozmiarem piersi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *